Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Blog

Obrázok ku článku Užite si leto so skutočným zvukom kdekoľvek

Užite si leto so skutočným zvukom kdekoľvek

Leto je v plnom prúde a s ním aj obdobie stanovačiek, grilovačiek, párty a užívania si slnka, vody a života. Nič nedoplní letnú atmosféru plnú zábavy a radosti tak ako obľúbená hudba. S novými prenosnými bezdrôtovými reproduktormi si ju môžete vypočuť naozaj kdekoľvek v dokonalej čistej kvalite, pričom oba poslúžia aj ako power bank pre váš smartfón či tablet.

06.07.2016

Trendy Bývanie

Obrázok ku článku Harman/Kardon Onyx Studio 2

Harman/Kardon Onyx Studio 2

Tento domáci prenosný reproduktor evokuje podľa názvu pokračovateľa nádherného kúsku Harman/Kardon Onyx. Je to pravda aj nie. Skôr tento reproduktor dopĺňa túto líniu a aj cenou je opodstatne nižšie. Niekde sa ušetriť muselo, aby sa dokázala cena zraziť. Bolo to na škodu alebo nie?

04.04.2016

Jaroslav Knirsch

Obrázok ku článku Hudobná i dizajnová chuťovka

Hudobná i dizajnová chuťovka

Originálny dizajn, kvalitné materiály a bohatšia výbava, to sú hlavné charakteristické znaky druhej generácie Onyx Studio 2. Kovový prstenec, ktorý spolu s konštrukciou tvoril oporu štandardného Onyxu, nahradili imidžové nožičky, v našom prípade v medeno-zlatom vyhotovení s luxusným koženým povrchom tela reproduktoru, ktorý dobre pohlcuje vibrácie vznikajúce pri hlasnejšom počúvaní nízkofrekvenčného pásma. V ponuke je čierne aj biele vyhotovenie reproduktora a na výber sú medeno-zlaté nožičky s čiernym alebo bielym spodkom vo vysokom lesku. Vo farbe nožičiek je aj zadná časť basového meniča s nápisom harman/kardon.

18.03.2016

High & Style

Obrázok ku článku TEST Harman Kardon Onyx: špička aj po čase

TEST Harman Kardon Onyx: špička aj po čase

Onyx patrí medzi stálice na našom trhu. Predstavený bol už dávnejšie, dokonca sa dočkal aj sesterského modelu Onyx Studio a Onyx Studio 2, avšak u nás sa stále predáva pôvodný Onyx vcelku dobre. Nájsť ho môžete vo viacerých e-shopoch aj kamenných predajniach, preto sme sa mu rozhodli pozrieť na zúbok aj po takom čase.

12.01.2016

doucha.sk

Obrázok ku článku Výstava Audio, Video a Domáce kino 2015

Výstava Audio, Video a Domáce kino 2015

Cez weekend sa konala každoročná výstava Audio, Video a Domáce kino aj keď z minulých rokov to môžete poznať pod HighEnd Slovakia. Aj tentoraz ste si mohli otestovať množstvo multimediálnych reproduktorov, ktoré mali najväčší úspech ale si aj vypočuť sériu reproduktorov Arena ocenené EISA. Pozornosť pútali vodeodolné reproduktory ale ešte aj množstvo vystavených slúchadiel. Tu sa tešili veľkej popularite najlepšie európske slúchadla AKG N60NC s aktívnym potlačením šumu. Ak ste to nestihli, pozrite si aspoň fotogalériu nižšie v článku.

27.10.2015

Jaroslav Knirsch

Obrázok ku článku Test bezdrôtových slúchadiel

Test bezdrôtových slúchadiel

Náš špeciálny test sme zamerali na tri modely slúchadiel s technológiou Bluetooth. Ide o slúchadlá z prémiového segmentu. Všetky hrajú dobre, naše výhrady k reprodukcii preto berte ako výsledok porovnávacích testov. Faktom je aj to, že priame porovnanie vždy ukáže viac. A tak sme ich hodnotili aj medzi sebou. Každý model z testovanej trojice bude pre iného používateľa, stačí si len vybrať.

21.08.2015

TouchIT

Obrázok ku článku Test bezdrôtových slúchadiel

Test bezdrôtových slúchadiel

Náš špeciálny test sme zamerali na tri modely slúchadiel s technológiou Bluetooth. Ide o slúchadlá z prémiového segmentu. Všetky hrajú dobre, naše výhrady k reprodukcii preto berte ako výsledok porovnávacích testov. Faktom je aj to, že priame porovnanie vždy ukáže viac. A tak sme ich hodnotili aj medzi sebou. Každý model z testovanej trojice bude pre iného používateľa, stačí si len vybrať.

09.06.2015

TouchIT

Obrázok ku článku Recenzia: Harman/Kardon Soho Wireless

Recenzia: Harman/Kardon Soho Wireless

Spoločnosť Harman/Kardon sa zaoberá audio produktami a má v portfóliu množstvo zaujímavých pruduktov. Bezdrôtové slúchadlá Soho Wireless patria do luxusnej triedy, ktoré reprezentujú či už dodaným príslušenstvom, spracovaním, ale v neposlednom rade aj zvukom

08.06.2015

DigitalPortal

Obrázok ku článku Video touchIT: Bezdrôtové slúchadlá Harman/Kardon SOHO Wireless

Video touchIT: Bezdrôtové slúchadlá Harman/Kardon SOHO Wireless

Slúchadlá Harman/Kardon SOHO Wireless patria do prémiového segmentu. Poskytujú pohodlie malých slúchadiel na nosenie aj mimo domácnosti a kancelárie. Stále sú však vhodné na skvalitnenie hudobného zážitku. Práve vďaka väčším meničom. Dlhodobo ich testujeme a vo videu prinášame naše vyhodnotenia.

18.05.2015

TouchIT

Obrázok ku článku Najkvalitnejšie reproduktory na trhu, ktoré vás prekvapia svojou veľkosťou

Najkvalitnejšie reproduktory na trhu, ktoré vás prekvapia svojou veľkosťou

Na reproduktory súčasnosti sú zo strany poslucháčov kladené stále väčšie a väčšie nároky, ktoré sa výrobcovia snažia uspokojovať. Keď už ide o bezdrôtové riešenie a schopnosť reproduktorov prehrávať hudbu zo streamingových služieb Dezeer, Spotify a ďalších , o kvalitu zvuku alebo o moderní minimalistický dizajn, stále je čo zlepšovať. Aké reproduktory si ale vybrať, keď si ich chceme zaobstarať práve teraz?  Vybrali sme pre vás 7 tipov, z ktorých každý jeden je dizajnový unikát vhodný na otočné pódium dizajnových víťazov. Proste kúsky krásne a dokonalé z každej strany.

22.01.2015

Petra Malá

Obrázok ku článku Špička medzi prenosnými reproduktormi v Európe. Prečo by ste mali chcieť Esquire a Mini Esquire od Harman/Kardon?

Špička medzi prenosnými reproduktormi v Európe. Prečo by ste mali chcieť Esquire a Mini Esquire od Harman/Kardon?

Môže sa hodiť kdekoľvek, kde má byť zábava alebo sa práve plánuje konferencia. Môžete sa vďaka nemu podeliť o hudbu aj hovorené slovo na ulici, v parku i zasadacej miestnosti. Reč je o prenosnom reproduktore. Prečo by ste si ho mali zaobstarať a z akého dôvodu by to mal byť reproduktor Harman / Kardon? Dozviete sa v tomto článku.

19.12.2014

Petra Malá

Obrázok ku článku Fotoreportáž HighEnd Slovakia 2014

Fotoreportáž HighEnd Slovakia 2014

Uplynulý weekend sa v Bratislave v Hoteli Crowne Plaza konala každoročná výstava HighEnd Slovakia, na ktorej sme tradične nemohli chýbať. Už od stredy sme začali rozkladať našu expozíciu aby sme na VIP večer, ktorý sa konal v piatok (17.10.2014) mali všetko zapojené a pripravené. Rozložili sme hlavne takmer všetky slúchadla, ktoré ponúkame a ďalej novinky z oblasti multimédii. Bolo to pripravené tak, aby všetci ste si to mohli odskúšať, vypočuť. Na vaše dotazy a riešenia bol pripravený celý náš team. Či už ste nás navštívili alebo nie, ponúkamé Vám pár fotografií aj s popisom. Ak ste si náhodou vyhliadli aj nejaký produkt, ale zabudli ste na jeho názov.

20.10.2014

Jaroslav Knirsch

Obrázok ku článku Slovenské premiéry v expozícii DSI Slovakia

Slovenské premiéry v expozícii DSI Slovakia

Ako každý rok, tak aj tento rok sme pre Vás pripravili v našej expozícii SLOVENSKÉ PREMIÉRY, tento raz máme pre Vás pripravených 6 premiér. Harman/Kardon OMNI SÉRIES, Harman/Kardon SOHO, JBL HORIZON,  JBL CINEMA BASE, JBL CINEMA SB 350 a športové slúchadlá YURBUDS.

17.10.2014

Jaroslav Knirsch

Obrázok ku článku DSI Slovakia predstavuje multimediálne skvosty

DSI Slovakia predstavuje multimediálne skvosty

     Už od svojho vzniku DSI Slovakia v roku 1993 je úspešným distribútorom rôznych kolekcií domácej spotrebnej elektoniky, IT zariadení a audiovizuálnej techniky pre automobily. Najnovšie predstavuje horúce novinky z multimediálnej techniky Harman/Kardon.

     Produkty Harman/Kardon sa vyznačujú vysokou kvalitou a nadčasovým dizajnom a patria k popredným výrobcom v audio oblasti. kolekcia, ktorú predstavujú sa koncentruje na tri produkty multimediálnej techniky, ktoré zahviezdia aj na výstave High End Slovakia 2013.

07.11.2013

Obrázok ku článku Harman vo videách z IFA 2013

Harman vo videách z IFA 2013

     Niekoľko desiatok nových produktov predstavil koncom leta Harman Group (AKG, Harman/Kardon a JBL). Tieto novinky sa postupne budú objavovať i u nás v ponuke. Nejaké vzorky sme už získali aj na výstavu HighEnd Slovakia 2013 ktorá sa bude konať v Bratislave 19. - 20.10.2013. Nezabudnite si tento dátum poznačiť do kalendára a naživo si prísť vypočuť a ohmatať novinky. Ak náhodou nemôžete prísť, tak na nasledujúcich 9 videách si ich môžete aspoň virtuálne prezrieť.

01.10.2013

Jaroslav Knirsch