infoinfo
Vážení zákazníci, 31.5.2024 prebieha v našom sklade inventúra. Vaše objednávky budú expedované najskôr v pondelok 3.6.2024. Ďakujeme za pochopenie.
Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

O značke

Náš účel

Či už si vytvárate spomienky doma alebo skúmate svet okolo seba, vďaka špičkovému zvuku bude každý deň zmysluplnejší. Harman Kardon vás pozýva hlbšie počúvať a objavovať viac.

História krásneho zvuku

  • 1953 – Zakladá sa HARMAN/KARDON Sidney Harman a Bernard Kardon uvádzajú na trh značku, ktorá spája špičkové audio inžnierstvo so sofistikovaným dizajnom. 
  • 1959 – CIATION II Harman Kardon predstavuje prvý elektrónkový zosilňovač s ultraširokou šírkou pásma na svete, CITATION II.
  • 1980 – CITATION XX Harman Kardon vytvára dalšie prvenstvo s Citation XX: prvý vysokpprúdový zosilňovač na svete. Citation XX priniesol v roku 1980 prvý vysokoprúdový zosilňovač do domácností ľudí.
  • 1999 – SOUNDSTICKS Dychberúce originálne SoundSticks získavajú viacero ocenení za dizajn a stávajú sa súčasťou stálej zbierky v Múzeu moderného umenia (MoMA) 
  • 2009 – GLA-55 Harman Kardon ukazuje svoj zmysel pre dizajn s nápadným reproduktorom GLA-55. Jeho luxusný a ´´ľadový´´ vzhľad obsahuje špičkovú technológiu.
  • 2017 – The Allure s Amazon Alexa Prvý inteligentný zvukový systém Harman Kardon. Elegantný, priehľadný reproduktor je vybavený Amazon Alexa, aby vytvoril skutočne interaktívny zážitok.
  • 2018 – CITATION The Citation predstavuje ďalšiu generáciu prenosných reproduktorov. Tento inovatívny dizajn obsahuje inteligentnú technológiu, dotykovú obrazovku LCD s vysokým rozlíšením a Chromecast.
  • 2021 – Harman Kardon spolupracuje s Renaultom Harman Kardon sa stáva zvukom Renault Megane E-TECH electric. Toto partnerstvo je poslednou z dlhej série spolupráce s prestížnymi výrobcami automobilov.

V tvojom dome

Pridajte ku každej skúsenosti.

Tieto krásne reproduktory a slúchadlá vás rozhýbu. Či už strávite noc v dome, varíte si obľúbené rodinné jedlo alebo sa opaľujete na terase, okamihy sa stanú spomienkami s podmanivým zvukom.

Vo Vašom vozidle

Choďte kamkoľvek vás moment zavedie.

Harman Kardon spolupracuje s najlepšími svetovými automobilovými značkami, aby vytvorili zážitok z počúvania, ktorý vylepší každú minútu za volantom. S dynamickým zvukom objavte na každej ceste trochu viac radosti.