Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Blog

Obrázok ku článku Harman Kardon GO + Play 3: Vyplňte miestnosť zvukom

Harman Kardon GO + Play 3: Vyplňte miestnosť zvukom

Nový model Harman Kardon Go + Play 3 prichádza s atraktívnym dizajnom, vysokou kvalitou spracovania a s vynikajúcim zvukom. Výrobca v tomto prípade nehovorí o mobilnom bluetoothovom reproduktore, ktorý si môžete vziať všade so sebou, ale skôr o prenosnom systéme. Harman Kardon Go + Play 3 je teda navrhnutý ako riešenie, ktoré sa môže používať rovnako po celom dome, ako aj na balkóne, terase či v záhrade. Vzhľadom na to, že zariadenie je pomerne veľké a má hmotnosť 4,7 kg, sa niet čomu čudovať.

15.11.2023

NexTech

Obrázok ku článku Inovatívny dizajn sa stretáva s krásnym zvukom: prirodzený vývoj Harman Kardon Aura Studio 4

Inovatívny dizajn sa stretáva s krásnym zvukom: prirodzený vývoj Harman Kardon Aura Studio 4

Amsterdam, 11. júl 2023 – Harman Kardon Aura Studio 4 v spojení s vynikajúcim zvukom a skutočne jedinečným dizajnovým zážitkom inšpiruje zmysly. Najnovší z ikonickej línie prémiových Bluetooth reproduktorov Harman Kardon Aura Studio 4, je elegantne spracovaný čiastočne z recyklovaných materiálov a bez námahy spája jedinečný moderný dizajn s výnimočnou kvalitou zvuku.

12.09.2023

Obrázok ku článku Harman Kardon Go + Play 3 poskytuje vynikajúci zvuk s rafinovanou estetikou

Harman Kardon Go + Play 3 poskytuje vynikajúci zvuk s rafinovanou estetikou

Amsterdam, 11. júla 2023 – Zoznámte sa s Bluetooth reproduktorom Harman Kardon Go + Play 3, ktorý kombinuje precízne remeselné spracovanie s výnimočnou kvalitou zvuku. Tento nový prenosný reproduktor, prepracovaný zvnútra aj zvonka, posúva renomovaný rad Go + Play do nových výšin a zároveň ctí jeho bohaté dedičstvo.

11.09.2023

Obrázok ku článku S Harman Kardon Luna vás vaša hudba nikdy neopustí

S Harman Kardon Luna vás vaša hudba nikdy neopustí

Amsterdam, 11. júla 2023 – Harman Kardon predstavuje nový reproduktor Luna, prémiový prenosný audio spoločník, ktorý poskytuje charakteristický zvukový výkon a štýlový vzhľad s použitím vysokokvalitných materiálov.

08.09.2023

Obrázok ku článku HARMAN KARDON CITATION MULTIBEAM 1100: Veľa muziky v peknom obale

HARMAN KARDON CITATION MULTIBEAM 1100: Veľa muziky v peknom obale

Soundbar s typickým tvarom podlhovastého hranola vybočuje z radu svojimi zaoblenými hranami a useknutými koncami, v ktorých sa nachádzajú lievikovité výduchy efektových reproduktorov, smerujúce dopredu. Telo je okrem zadnej strany potiahnuté balistickou tkaninou, ktorú vpredu hore dopĺňa kovová lišta slúžiaca na jej upevnenie. Prekvapením v strede hornej strany je podlhovastý farebný dotykový displej s vysokým rozlíšením, umožňujúci nastaviť systém, pripojenia, prepínať režimy aj ovládať funkcie, ako je napríklad prehrávanie Spotify aj so zobrazením skladby. Umožňuje takisto spustenie kalibrácie. Je trošku na škodu, že tento krásny displej nahrádza mobilnú aplikáciu, ktorá k soundbaru chýba, najmä ak chce konkurovať značkám ako Sonos. Soundbar môžete pripojiť do zostavy Google Home, tu však možno ovládať iba hlasitosť. Z mobilu môžete zrkadliť obsah, takže bez problémov prehráte hudbu z akéhokoľvek zdroja. Soundbar je vybavený okrem Wi-Fi a eternetu aj technológiou bluetooth. Podporuje hlasové ovládanie cez služby Google Assistant, Alexa aj Siri. Na pripojenie k TV slúži dvojica HDMI, jeden priechodný pre externé zariadenia, ktorý je kompatibilný s 4K/60p HDR10+ aj Dolby Vision, a jeden s eARC. Zariadenie podporuje aj formát Dolby Atmos.

12.12.2022

NexTech

Obrázok ku článku Reproduktor s podporou Google Home aj ako domáca dekorácia: Harman/Kardon Citation 200

Reproduktor s podporou Google Home aj ako domáca dekorácia: Harman/Kardon Citation 200

Pripojiteľný cez Bluetooth, Wi-Fi a jedna z najlepších možností zvukového systému v Google Home. Citation 200 svojím výkonom a kvalitou hudby rozhodne prekvapí. Je to reproduktor, ktorý sa dá ľahko premiestniť, kam potrebujete. Má vlastný držiak na prenášanie a keď bude treba, má svoje miesto v nabíjačke. Stačí ho na ňu len položiť.

28.10.2021

TouchIT

Obrázok ku článku HARMAN KARDON CITATION 200: Porozprávajte sa so svojím reproduktorom

HARMAN KARDON CITATION 200: Porozprávajte sa so svojím reproduktorom

Harman Kardon je známy výrobca audiozariadení a jeho produktový rad multiroomových systémov Citation nezaprie svoj pôvod v Škandinávii. Celý rad má v podstate jednotný dizajn, takže či si vyberiete malý reproduktor s rádiom, alebo veľký stĺpový model, všetky môžete pokojne rozmiestniť v jednej domácnosti. Rovnako je to aj s testovaným Citation 200. Povrch prístroja je potiahnutý prémiovou zmesovou vlnenou tkaninou od firmy Kvadrat, ktorá je odolná proti vode aj usadzovaniu nečistôt. V kombinácii s dizajnovým koženým pútkom a plieškom s logom výrobcu vpredu to vyzerá veľmi dobre.

17.06.2021

NexTech

Obrázok ku článku Reálne skúsenosti Harman/Kardon Citation Multibeam 700

Reálne skúsenosti Harman/Kardon Citation Multibeam 700

Viete aký je ideálny a takmer dokonalý produkt? To sú presne tie, ktoré používate bez rozmyslu podvedome, fungujú bez akéhokoľvek zaváhania a nemusíte nič riešiť. Presne takýto pocit sme mali zo soundbaru Harman/Kardon Citation Multibeam 700.

10.06.2021

Jaroslav Knirsch

Obrázok ku článku Reproduktor s podporou Google Home aj ako domáca dekorácia: Harman/Kardon Citation 200

Reproduktor s podporou Google Home aj ako domáca dekorácia: Harman/Kardon Citation 200

Pripojiteľný cez Bluetooth, Wi-Fi a jedna z najlepších možností zvukového systému v Google Home. Citation 200 svojím výkonom a kvalitou hudby rozhodne prekvapí. Je to reproduktor, ktorý sa dá ľahko premiestniť, kam potrebujete. Má vlastný držiak na prenášanie a keď bude treba, má svoje miesto v nabíjačke. Stačí ho na ňu len položiť.

19.05.2021

TouchIT

Obrázok ku článku Spoločnosť Harman má nový rekord!

Spoločnosť Harman má nový rekord!

Spoločnosť HARMAN a jej značky JBL, Harman Kardon, AKG, Infinity a Mark Levinson získali za posledných osem rokov 426 ocenení za dizajn a technológie týkajúce sa 333 rôznych produktov spotrebnej elektroniky. Len za tento rok získali neuveriteľných 44 ocenení Red Dot za produktový dizajn vrátane vysoko prestížneho ocenenia "Red Dot Best of the Best", čím vytvorili nový rekord spoločnosti. Spoločnosť HARMAN priniesla domov rekordných 15 ocenení v kategórii slúchadiel a vyhrala sedem zo siedmich návrhov v kategórii luxusného audia.

13.05.2021

Jaroslav Knirsch

Obrázok ku článku Čarovná hracia skrinka

Čarovná hracia skrinka

Tradičný americký výrobca hi-fi komponentov a reproduktorov Harman Kardon sa v uplynulom období postupne preorientoval na segment kvalitných lifestylových reproduktorov, v ktorom elegantným dizajnom, kvalitným zvukom a ústretovou cenou robí vrásky na čele najmä zvučnej dánskej konkurencii.

13.04.2021

High & Style

Obrázok ku článku Recenzia Harman Kardon Citation 200

Recenzia Harman Kardon Citation 200

Chceli by ste reproduktor, ktorý vám bude každý hosť obdivovať a ktorý zároveň bude dokonale hrať? Potom je tu dizajnovo dokonalý Harman Kardon Citation 200, ktorý oživí každý interiér.

26.01.2021

TechBox

Obrázok ku článku Harman Kardon FLY ANC / Slúchadlá s aktívnym tlmením hluku okolia

Harman Kardon FLY ANC / Slúchadlá s aktívnym tlmením hluku okolia

Kvalitu zvuku týchto slúchadiel ocenia aj náročnejší poslucháči. Telesá mušlí sú z kombinácie kovu a plastu a plochy krytov mušlí sú pokryté materiálom pripomínajúcim na dotyk kožu. Podobný materiál, ale mäkší a jemnejší je aj na čalúnení okrajov mušlí a vnútornom oblúku hlavového mosta. Pamäťová pena je mäkká a poddajná, takže slúchadlá sa veľmi dobre nosia a ani pri dlhšom počúvaní ich prakticky necítite. Mušle sú k hlavovému mostu pripojené cez sklopné a otočné kĺby, takže sa dajú ľahko poskladať. V balení je aj praktické puzdro s priehradkou na kábel. Slúchadlá popri bezdrôtovom pripojení cez bluetooth 4.2 podporujú aj káblové pripojenie, čo určite poteší náročných poslucháčov, ktorí budú chcieť počúvať hudobné skladby v bezstratových formátoch, s akými si bluetooth kodeky nevedia bez straty kvality poradiť. Implementované sú kodeky A2DP 1.3, AVRCP 1.5 a HFP 1.6. Pri párovaní so smartfónom sa vám zobrazí nevtieravý dialóg, aby ste si vybrali a nakonfigurovali službu inteligentného Asistenta Google alebo Alexu od Amazonu. Odporúčam poslúchnuť, pretože dotykom povrchu ľavej mušle sa asistent aktivuje, a ak nie je nakonfigurovaný, budete pri každom dotyku počúvať upozornenie, aby ste ho aktivovali.

22.12.2020

NexTech

Obrázok ku článku Čo je Google Fast Pair Service?

Čo je Google Fast Pair Service?

Všetci užívatelia telefónov s operačným systémom Android plesajte. Vychytávka z telefónov Apple, je už aj na telefónoch s OS Android. Túto službu prináša do všetkých novo predstavených slúchadiel aj JBL. Poďme sa pozrieť o čo sa jedná.

29.10.2020

Jaroslav Knirsch

Obrázok ku článku Recenzia Harman Kardon Citation Oasis

Recenzia Harman Kardon Citation Oasis

Harman Kardon Citation Oasis je unikátne zariadenie, ktoré v sebe kombinuje všetky technológie, ktoré produktívny človek vyhľadáva – bezdrôtový reproduktor, bezdrôtovú nabíjačku pre smartfón, inteligentného asistenta a rádio.

17.10.2020

TechBox