Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Blog

Obrázok ku článku Řádně zkalibrovaný MultiBeam

Řádně zkalibrovaný MultiBeam

Do nekončící bitvy za lepší televizní zvuk vysílá společnost Harman/Kardon v řadě Enchant těžké váhy, soundbary 800 a 1300, kterým může v případě zájmu spodní partie krýt i subwoofer z téže řady. H/K se rozhodl vydat vlastní cestou a místo, řekněme, tradičních technologií sází na vlastní platformu MultiBeam. Udělal dobře?

14.06.2019

Stereo & Video

Obrázok ku článku Harman Kardon Onyx Studio 5 – nová štýlovka s výborným zvukom

Harman Kardon Onyx Studio 5 – nová štýlovka s výborným zvukom

Harman Kardon koncom minulého roka predstavil a rovno i uviedol na trh nasledovníka slávnej série Onyx Studio. Piata generácia ponúka štýlový dizajn, výborný zvuk a celkom slušnú cenu.

27.05.2019

TechBox

Obrázok ku článku Recenze Harman/Kardon Onyx Studio 5 – velmi příjemný společník

Recenze Harman/Kardon Onyx Studio 5 – velmi příjemný společník

Po delší době a návalu sluchátek se v recenzi podíváme na bezdrátový reproduktor. A nejde o nějaký nezajímavý kousek, naopak. Bezdrátové reproduktory Onyx od výrobce Harman/Kardon patří mezi velmi populární. Náš konkrétní model nese číslovku 5 a na v následujícím textu se podíváme na to, jak na nás zapůsobil. Jeho předchůdci si vždy odnesli dobré hodnocení, bude na tom pětka podobně?

06.03.2019

LetemSvětemApplem

Obrázok ku článku Harman Kardon Go + Play je robustní elegán s výrazným zvukem

Harman Kardon Go + Play je robustní elegán s výrazným zvukem

Bezdrátový reproduktor Harman Kardon Go + Play ukazuje, jak má vypadat přenosné audio zařízení. Je sice o něco větší, ale na oplátku nabídne dokonalý zvuk.

08.11.2017

Appliště

Obrázok ku článku Harman/Kardon Soho Wireless - výnimočné slúchadlá?

Harman/Kardon Soho Wireless - výnimočné slúchadlá?

Harman/Kardon je spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných audio zariadení do domácností aj do automobilov. Pri vzniku firmy v roku 1953 stál Sydney Harman a Bernard Kardon, čím sa vysvetľuje aj jej názov. Zvučné meno je mnohokrát garanciou kvality a nie je tomu inak ani v tomto prípade. V redakcii sa nám dostala možnosť otestovať bezdrôtové slúchadlá Soho Wireless, ktoré patria do luxusnej triedy. Cena týchto slúchadiel nie je nízka a preto som sa pozrel hlavne nato či je adekvátna.

28.09.2017

pc.sk

Obrázok ku článku Harman/Kardon Onyx Studio 4: Evolúcia pokračuje

Harman/Kardon Onyx Studio 4: Evolúcia pokračuje

Pravidlo trikrát a dosť pravdepodobne pánom v Harmane nič nehovorí a tak sa do roka a do dňa od recenzovania tretej generácie Harman/Kardon ONYX Studio 3 objavilo na mojom redakčnom stolíku jeho štvrté voľné pokračovanie. Dizajnovo nadväzuje na svojho predchodcu a takmer by ste nepoznali rozdiel. Jemný generačný facelift som predsa len po letmom skúmaní postrehol, tak nech sa páči, takto nejako sme si spolu pár dní nažívali.

26.09.2017

High & Style

Obrázok ku článku Harman Kardon Go+Play: Diskotéka so sebou

Harman Kardon Go+Play: Diskotéka so sebou

Harman Kardon nie je vo svete prenosných zvukových systémov nijaký nováčik a dokazuje to aj novým bluetoothovým reproduktorom Go+Play. Novinka ide tak trochu proti prúdu. Zatiaľ čo ostatní výrobcovia pridávajú do svojich produktov ďalšie a ďalšie funkcie, Harman Kardon prináša jednoduché zariadenie, ktoré s okolím prepojíte iba cez bluetooth alebo linkový vstup. Okrem počúvania hudby umožňuje aj hlasité telefonovanie v úlohe hands-free, to je však z funkcií všetko. Na druhej strane dostanete reproduktor s výkonom 100 W a frekvenčným rozsahom 50 Hz – 20 kHz, ktorý vám vďaka vstavanej batérii ozvučí vašu párty na takmer 8 hodín, navyše ho môžete využiť aj ako powerbank. Konštrukcia je masívna, ale nie vodotesná. Prenosnosť sa tu myslí skôr tak, že ho budete prenášať po dome, prípadne autom. Na zabalenie do batožiny či plecniaka je priveľký a ťažký.

16.03.2017

PC Revue

Obrázok ku článku Harman/Kardon Go + Play je stelesnením dokonalosti

Harman/Kardon Go + Play je stelesnením dokonalosti

Je najnovší model od ikonickej americkej značky, ktorá každú predstavenú novinku dôkladne dlhú dobu testuje a výsledné produkty sú vždy dokonalé.

28.10.2016

vkocke.sk

Obrázok ku článku TEST Harman Kardon SOHO wireless: drobné štýlovky, ktoré očaria

TEST Harman Kardon SOHO wireless: drobné štýlovky, ktoré očaria

Káblovú verziu Harman Kardon Soho som testoval ešte začiatkom roka 2014. To už je celkom solídna doba, takže si veľmi z toho už nepamätám. Spomínam si však na to, že to boli úžasne skladné a malé slúchadlá s príjemným zvukovým prejavom. Po dva-a-pol roku sa mi do rúk dostáva súrodenec Soho wireless, ktorý stratil potrebu byť spojený káblom a pridáva tak extra mobilitu. Popravde, celkom som sa im potešil, keďže som si prednedávnom kúpil iPhone 7 (bez 3,5 mm konektoru) a robím si taký malý prieskum medzi Bluetooth slúchadlami. Hľadám totiž nového kandidáta a možno Soho wireless bude jedným z nich.

11.10.2016

doucha.sk

Obrázok ku článku Inovatívny a muzikálny

Inovatívny a muzikálny

Už po tretí raz si dizajnéri v Harman/Kardon dovolili staviť na tvar pripomínajúci atletický disk či lietajúci tanier UFO. Mne osobne to nijako neprekáža. Práve naopak. Vždy sa rád pokochám jeho elegantným tvarom, ktorý je navyše maximálne funkčný a s každou generáciou prináša nejaké to vylepšenie či už zvukové, alebo technologické. Ani Harman/Kardon ONYX Studio 3 nie je výnimkou a to staré príznačné príslovie do tretice všetko dobré pri ňom platí doslova a do písmena.

29.09.2016

High & Style

Obrázok ku článku TEST Harman Kardon GO + Play: precízny dizajn s kvalitným zvukom

TEST Harman Kardon GO + Play: precízny dizajn s kvalitným zvukom

Harman Kardon uviedol na náš trh očakávaného nástupcu svojho reproduktora GO + Play Wireless. Z názvu sa vytratilo slovíčko Wireless, zlepšil sa dizajn a zmenšili sa rozmery. Toľko základné vizuálne porovnanie. Čo sa však skrýva vo vnútri a aké novinky prináša GO + Play vo svojej druhej verzii, sa dočítate v nasledujúcich riadkoch.

09.09.2016

doucha.sk

Obrázok ku článku Harman/Kardon Go + Play

Harman/Kardon Go + Play

Tento tvar a funkcionalitu si společnost Harman/Kardon vyzkoušela už u předchozího modelu Go + Play Wireless. A jelikož se osvědčil, na aktuálním trhu se můžeme setkat s blízkým příbuzným, který se až na přídomek Wireless jmenuje úplně stejně.

22.08.2016

Stereo & Video

Obrázok ku článku Harman/Kardon GO+PLAY

Harman/Kardon GO+PLAY

Spoločnosť HARMAN predstavila pred letom ďalšiu hudobnú lahôdku pre náročnejších poslucháčov, ktorí si chcú kvalitnú reprodukciu vychutnávať vždy a všade. Reproduktor GO+PLAY je – ako to už z jeho názvu vyplýva – predurčený priniesť poriadnu dávku muziky všade, kde si ho prinesiete. Exkluzívna konštrukcia spája kvalitnú textíliu s rukoväťou z nehrdzavejúcej ocele, vďaka ktorej je reproduktor aj napriek váhe takmer 3,5 kilogramu dobre prenosný. Rukoväť prechádza naprieč reproduktorom a naspodku slúži v dvoch bodoch ako pevná opora v podobe nožičiek s pogumovanými koncami na elimináciu vibrácií. Vyššia hmotnosť reproduktora je daňou za celkové kvalitné vyhotovenie, štvoricu výkonných meničov a takisto zabudovaný akumulátor s výdržou až osem hodín na jedno nabitie. Práve hmotnosť sa však zväčša pozitívne odráža na kvalite zvuku, čo však nemusí byť pravidlom. Pri reproduktore GO+PLAY však toto pravidlo jednoznačne platí.

21.07.2016

High & Style

Obrázok ku článku Harman/Kardon Go+Play: Štýl, ktorý oživí každý interiér

Harman/Kardon Go+Play: Štýl, ktorý oživí každý interiér

Leto je vždy o zábave a nezabudnuteľných party. Zabavte sa s novým reproduktorom Go+Play od majstra zvuku – spoločnosti Harman/Kardon. Ich nový kúsok je nadizajnovaný tak, aby vám ponúkol dokonalý zvuk. K tomu si prirátajte neprekonateľný štýl, ktorý rozpohybuje všetkých vašich priateľov.

13.07.2016

Season Report

Obrázok ku článku Recenze Harman/Kardon GO + Play: Zvuk, který by měl mít doma každý!

Recenze Harman/Kardon GO + Play: Zvuk, který by měl mít doma každý!

Mnoho z nás si vychutnává kvalitní zvuk především v klubech, kde ve většině případů jsou opravdu velice kvalitní reproduktory a speciální subwoofery se skvělým, čistým a vyváženým zvukem. Jaké by to ale bylo mít špičkový, čistý zvuk ukrytý v luxusním nestandardním designu i doma? To nám ukázal nový Bluetooth reproduktor Harman/Kardon Go + Play. Pro zajímavost, společnost Harman/Kardon dodává za příplatek zvuk i do luxusních automobilů BMW, Mercedes-Benz či Audi, což značí, o jakou kvalitní a prestižní značku se jedná. Na úvod bych také měl upozornit, že recenze bude opravdu o superlativech, protože při poslechu hudby na Go + Play mi stále běhá mráz po zádech.

08.07.2016

LetemSvětemApplem