Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Harman/Kardon Go+Play: Štýl, ktorý oživí každý interiér

Season Report

13.07.2016

Leto je vždy o zábave a nezabudnuteľných party. Zabavte sa s novým reproduktorom Go+Play od majstra zvuku – spoločnosti Harman/Kardon. Ich nový kúsok je nadizajnovaný tak, aby vám ponúkol dokonalý zvuk. K tomu si prirátajte neprekonateľný štýl, ktorý rozpohybuje všetkých vašich priateľov.
Vtomto vysoko výkonnom reproduktore Go + Play od Harman/Kardon sa stretáva ikonický dizajn Harman/Kardon s nadštandardnými funkciami. Vďaka Bluetooth technológii naplní cez váš smartfón alebo tablet ktorúkoľvek party širokým spektrom zvuku vytváraným jeho kvadrofónnymi meničmi.

Harman/Kardon Go+Play

Ide o 2 woofery (90 mm) a 2 tweetery (20 mm) pri zosilnení 4 x 25 W. Vďaka nabíjacej batérii si môžete vychutnať až 8 hodín prehrávania a nabíjať vaše smartfóny a tablety prostredníctvom USB portu. Bezdrôtovo dokážete spojiť dva Harman/Kardon Wireless Dual Sound vybavené reproduktory dohromady, čo zvýši zážitok z počúvania hudby. Na Go+Play môžete pripojiť súčasne až 3 smart zariadenia, a tak sa pri ňom môžu striedať až traja „dídžeji“. Dizajnéri pri Go + Play stavili na prvotriedne materiály – jeho rukoväť je z nehrdzavejúcej ocele a textilná mriežka pridá štýlový nádych štýlu zariadenia vašej domácnosti alebo prostrediu, keď ste na cestách. Reproduktor GO+PLAY má duálny mikrofónny konferenčný systém, ktorý zabezpečuje krištáľovo čisté konferenčné hovory. Kombinuje v sebe ušľachtilú užitočnosť s absolútne funkčným priemyslovým dizajnom. Jeho štýlový vzhľad doplňuje akýkoľvek projekt interiérového dizajnu. S rozmermi 417,50 mm x 181,50 mm x 211,50 mm (š x h x v) a hmotnosťou 3 433 kilogramov je ideálnym spoločníkom na akékoľvek dobrodružstvo. Na výber je v bielom alebo čiernom prevedení.

Harman/Kardon Go+Play

Pošlite článok známemu