Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Užite si leto so skutočným zvukom kdekoľvek

Trendy Bývanie

06.07.2016

Leto je v plnom prúde a s ním aj obdobie stanovačiek, grilovačiek, párty a užívania si slnka, vody a života. Nič nedoplní letnú atmosféru plnú zábavy a radosti tak ako obľúbená hudba. S novými prenosnými bezdrôtovými reproduktormi si ju môžete vypočuť naozaj kdekoľvek v dokonalej čistej kvalite, pričom oba poslúžia aj ako power bank pre váš smartfón či tablet.
Počúvajte bezdrôtovo. Nabíjajte donekonečna
     JBL Charge 3 je špičkový, vysoko výkonný, prenosný Bluetooth reproduktor s výkonným stereo zvukom a power bank v jednom. Charge 3 spraví zábavu kdekoľvek, pri bazéne alebo v daždi, vďaka vodotesnej konštrukcii, odolnej látke a robustnému puzdru. Jeho vysokokapacitná 6,000 mAh batéria poskytuje 20 hodín prehrávacieho času a môže nabíjať vaše smartfóny a tablety cez USB výstup. Zabudovaný mikrofón s potlačením šumu a ozveny vám poskytuje kryštálovo čisté telefonáty jednoduchým stlačením tlačidla. Bezdrôtovo prepojí viac JBL Connect vybavených reproduktorov pre posilnenie zážitku z počúvania.

JBL Charge 3

Bezdrôtovo sa pripojí až k 3 smartfónom alebo tabletom a bude prehrávať výkonný stereo zvuk. S JBL Charge 3 sa nemusíte obávať ani dažďa, či postriekania, je plne vode odolný a neublíži mu ani ponorenie. Počúvajte basy, pocíťte basy, zhliadnite basy. Duálne externé pasívne žiariče predstavujú, aké silné sú vaše reproduktory.

Dokonalý zvuk a štýl navrhnutý tak, aby s vami hýbal – a pohyboval sa s vami
     Ikonický dizajn Harman/Kardon, sa stretáva s nadštandardnými funkciami v tomto vysoko výkonnom, plne vybavenom, prenosnom Bluetooth reproduktore: Go + Play od Harman/Kardon. Napĺňa vašu miestnosť širokým spektrom zvuku vytváraným jeho kvadrofónnymi meničmi. Vďaka nabíjacej batérii si môžete vychutnať až 8 hodín prehrávania a nabíjať vaše smartfóny a tablety prostredníctvom USB. Bezdrôtovo spojte dva Harman/Kardon Wireless Dual Sound vybavené reproduktory dohromady na povýšenie vášho zážitku z počúvania hudby. Harman technológia potlačenia hluku a ozveny, prináša krištáľovo čisté konferenčné hovory. Go + Play je taktiež vytvorený z prvotriednych materiálov – jeho rukoväť z nehrdzavejúcej ocele a textilná mriežka, pridá štýlový nádych štýlu zariadenia vašej domácnosti alebo prostrediu, keď ste na cestách.

Harman/Kardon Go+Play

Pošlite článok známemu