Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

DSI Slovakia predstavuje multimediálne skvosty

07.11.2013

     Už od svojho vzniku DSI Slovakia v roku 1993 je úspešným distribútorom rôznych kolekcií domácej spotrebnej elektoniky, IT zariadení a audiovizuálnej techniky pre automobily. Najnovšie predstavuje horúce novinky z multimediálnej techniky Harman/Kardon.

     Produkty Harman/Kardon sa vyznačujú vysokou kvalitou a nadčasovým dizajnom a patria k popredným výrobcom v audio oblasti. kolekcia, ktorú predstavujú sa koncentruje na tri produkty multimediálnej techniky, ktoré zahviezdia aj na výstave High End Slovakia 2013.
Vezmite ho kamkoľvek, použiteľný je kdekoľvek Onyx Harman/Kardon
     Môžete ho pustiť na ktorejkoľvek párty a vždy vám ľahko a rýchlo nastaví náladu na požadovanú úroveň. Onyx značky Harman/Kardon je prvým svojho druhu od značky preslávenej akustickou inováciou. Spájajúc výkon, presnosť a štýl, sa stáva Harman/Kardon Onyx umeleckým dielom v každej miestnosti v ktorej je umiestený a pomocou zabudovaného Bluetooth, AirPlay a DLNA, sa pripojí ku všetkým vašim domácim a mobilným zariadeniam. Aplikácia diaľkového ovládania Harman/Kardon zjednodušuje nastavenie a umožňuje vám streamovať celý váš obsah. Harman/Kardon Onyx vám poskytuje absolútnu kontrolu na vychutnanie si špičkového zvuku všade, kde ho budete práve potrebovať. Jeho 4-reproduktorová, rozšírená akustická platforma a duálne pasívne žiariče dodávajú skutočne fantastický zvukový zážitok s výkonným zvukovým prostredím.

Harman/Kardon Onyx
"Všetko v jednom" Nova Harman/Kardon
     Zoznámte sa s novou tvárou špičkového zvuku, novou generáciou hi-fi: Nova je bezdrôtovým stereo reproduktorovým systémom od spoločnosti Harman/Kardon. Vyvinutý pre krásu s ohľadom na najmenšie detaily v oblasti akustiky a materiálov. Pomocou funkcie Bass Boost a veľkej ozvučnice, poskytuje Nova kompletnú veľkosť a funkcie pre úplne verný výkon. Od jednoliateho, priehľadného krytu, ktorý odhaľuje turbínové puzdro pre woofery a meniče, až po prispôsobiteľné DSP, prejavuje každý detail systému Nova búrlivé ovácie. Tak kompatibilný ako je podmanivý, sa systém Nova ľahko prispôsobí takmer akémukoľvek audio systému a poskytuje analógové, ale aj optické pripojenia, ako aj bezdrôtové Bluetooth s NFC, takže budete môcť prehrávať hudbu z takmer akéhokoľvek zariadenia vo vašej domácnosti. Samozrejmosťou je aj 3.5mm stereo konektor na pripojenie slúchadiel.

Harman/Kardon Nova
Domáce kino 4. generácie BDS880 Harman/Kardon
     Nový vylepšený nadčasový dizajn. BDS880 je vlajkovou loďou najnovšej 4. generácie štýlových, univerzálnych a mimoriadne jednoducho použiteľných integrovaných audio systémov domáceho kina. Vďaka výkonnému receiveru s univerzálnym 3D Blu-ray Disc/DVD/CD prehrávačom, FM tunerom a 5.1 systému reproduktorov pre domáce kino umožňuje reprodukovanie filmov a hudby s úplnou čistotou a precíznosťou. Oproti ostatným generáciám prichádza s novými vylepšeniami, ako sú wifi pripojenie, Bluetooth s NFC, internetové rádio a mnoho iných. Nová generácia tiež ponúka vylepšenú funkciu EzSet/EQ III, ktorá umožní nastaviť váš systém automaticky podľa akustiky vašej miestnosti dokonalejšie. Samozrejmosťou je ovládanie cez telefón prostredníctvom Apple alebo Android aplikácie. Čerešničkou na torte je bezdrôtový subwoofer, ktorý robí systém dizajnovo kompaktnejším.

Harman/Kardon BDS system
Zdroj: Trendy & Bývanie 10/2013

Trendy & Bývanie

Pošlite článok známemu