Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Slovenské premiéry v expozícii DSI Slovakia

Ako každý rok, tak aj tento rok sme pre Vás pripravili v našej expozícii SLOVENSKÉ PREMIÉRY, tento raz máme pre Vás pripravených 6 premiér. Harman/Kardon OMNI SÉRIES, Harman/Kardon SOHO, JBL HORIZON,  JBL CINEMA BASE, JBL CINEMA SB 350 a športové slúchadlá YURBUDS.
DSI SLOVAKIA sa stalo oficiálnym distribútorom ŠPORTOVÝCH SLÚCHADIEL YURBUDS, ktoré sú vyvinuté atlétmi pre športovcov a používajú technológiu TWISTLOCK™, čo Vám garantuje, že slúchadlá nevypadnú z Vašich uší počas športovania a zároveň sú samozrejme odolné voči potu a na výrobu bol použitý FLEXSOFT – zdravotnícky silikón, ktorý zabezpečí, že slúchadlá sa Vám budú nosiť pohodlne a bezbolestne.

     Okrem športových slúchadiel Vám predstavíme nové prémiové bezdrôtové slúchadlá Harman/Kardon SOHO WIRELESS, ktoré vďaka Bluetooth s NFC poskytujú 100% nezávislosť, kompatibilitu so všetkými zariadeniami a slobodu pohybu. Sú vyrobené z prvotriednych materiálov - koža a nerezový kov, čo zaručuje slúchadlám nadčasový elegantný dizajn a o kvalitné podaniu zvuku sa postarajú 30mm meniče vo všetkých frekvenciách. V prípade ak by sa Vaša baterka vybila, tak je k dispozícii kábel pre pasívne počúvanie.

JBL Horizon

     Pre priaznivcov jednoduchosti, ale kvalitného zvuku budeme mať k dispozícii v expozícii na vypočutie nové JBL SOUNDBARY CINEMA SB350  a CINEMA BASE. Oba SOUNDBARY majú okrem analógového, digitálneho a HDMI vstupu k dispozícii Bluetooth pre bezdrôtové streamovanie Vašej obľúbenej hudby z Vašich prenosných zariadení – telefóny a tablety.

     Bezdrôtový svet ovláda naše domácnosti čím ďalej viac a značka Harman/Kardon Vám teraz prináša nové bezdrôtové multi-room HD home reproduktory z OMNI SÉRIES, ktoré Vám poskytnú bezdrôtové streamovanie hudby v  HD  audio štúdiovej  kvalite, čo zabezpečí  hudobný zážitok v najvyššej kvalite.

H/K Omni

Klúčové funkcie Harman/Kardon OMNI SÉIRE:
- MULTI-ROOM môžete počúvať rovnakú hudbu v každej izbe
- MULTI-STREAM HD AUDIO môžete počúvať v každej miestnosti rozdielnu hudbu (z rozdielnych zariadení)
- APP CONTROL kontrolujete  Vašu hudbu v každej miestnosti cez tablet alebo telefón  
- SPEAKER CONTROL začnite multi-room streamovanie bez otvárania aplikácie
- SPOLUPRÁCA S OSTATNÝMI APLIKÁCIAMI Pracuje s väčšinou Vašich obľúbených aplikácii  
- JEDNODUCHÉ PRIPOJENIE Kompletná bezdrôtová inštalácia bez potreby káblov
- FULL HD AUDIO Poskytujú audiofilskú kvalitu bezdrôtovo

      V každej domácnosti dnes nechýba budík a my máme teraz prevratný multimediálny reproduktor JBL HORIZON, ktorý poskytuje JBL kvalitu zvuku bezdrôtovo spolu s veľkými hodinami, rádiom a duálnym budíkom s podsvietením a ako bonus máte k dispozícii dva USB porty pre nabíjanie Vašich mobilných telefónov. Takže teraz Vás už môžu budiť Vaše obľúbené rádio stanice, alebo Vaše skladby.

Pošlite článok známemu